| xV3N0Mx a întrebat:

Eu sunt abonat la Digi si vreau sa urmaresc F1 care a fost cumparata de Dolce. Imi puteti spune va rog un site online unde pot vedea Dolce Sport? Vreau sa mearga bine si nu sacadat. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Aici:

http://www.sports-tv.eu/

cu sopcast si explorer

2 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey!
Pe cool-tv.ro, dar iti trebuie sopcast si IE.
Am ramas perplex cand am aflat ca Dolce au cumparat drepturile pentru 2 sezoane. crying Sincer, nu am urmarit calificarile azidimineata (doar clasamentul) si nu stiu cine comenteaza la Dolce. Dar imi placea mai mult la Digi, pe langa faptul ca transmitea antrenamentele, mai era emisiunea Grila de Start, bineinteles cuplul de comentatori Antal Putinica - Florin Ion. crying

Ce crezi, Sebastian Vettel (locul 13 in calificari) se va impune si sezonul asta?

| xV3N0Mx explică:

Nu am intrat de mult si nu am vazut intrebarea ta. Cel putin eu cred ca Vettel nu va domina anul acesta. Desi sunt fan Vettel si voi fi mereu, cred ca acest sezon va fi sezonul lui Hamilton sau a lui Rosberg. Ceea ce am remarcat si am vazut la prima cursa este ca Magnuson si Button vor sa "stearga" locul ocupat anul trecut de echipa si sa o duce intr-o noua era. Williams de asemenea merge foarte bine. Ma bucur pentru ei.