| Amargaritei_Cosmin_1998 a întrebat:

eu sunt un fan anime si as vrea sa vizionez mai multe anime-uri de urmarit. Gen:actiune dragoste aventura etc. dau funda celui care imi scrie mai multe anime-uri.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inchiraza-ti casete cu anime! Pentru ca site-urile ilegale de filme de pe google s-au inchis.

| Aika十六 a răspuns:

Sword Art Online
Zetsuen no Tempest
Guilty Crown
Deadman Wonderland
Fairy Tail
Gosick
K-Project
Kids on the Slope
Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteiru
Durarara
Boku dake ga Inai Machi
Tokyo Ghoul

| Cthulhu16 a răspuns:

Buna! Uite cateva anime-uri pe care le-am vazut si eu:
Fullmetal Alchemist (Brotherhood)
Death note
Ghost in the shell: Stand alone complex
Nana
Elfen lied (are de toate: actiune, dragoste, aventura, horror-nu stiu daca iti place si horror dar totusi am spus sa ti-l recomand)
Black lagoon
Darker than black
Inuyasha
Blood+
Slayers
Hell girl
D-Grayman
Soul eater

| KlentMaster a răspuns:

Pai anime-ul meu preferat este HighSchool DxD care este le are pe toate adica comedie, actiune, si mai ales dragoste, poti vedea chiar si sanii fetelor pentru ca scenele astea nu sunt cenzurate, este despre un baiat pervers care va deveni demon... te las pe tine sa il urmaresti. Si alte anime-uri: Sword Art Online, Tokyo Ghoul, Death Note, Naruto, Shinmai Maou no Testament.(acestea le-am vazut eu si acestea mi-au placut). Eu ma uit la acestea de pe site-ul SouthParkRomania.com, care nu are add-uri si mai are si alte anime-uri. Funda?

| Amargaritei_Cosmin_1998 explică:

happy le-am vazut toate anime-urile enumerate mai jos (eu sunt o provocare pentru voi xD)