| Gaitu_Andreea_1996 a întrebat:

Va rog spuneti-mi niste anime 2013-2014
Gen:Actiune,Dragoste, Comedie etc

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

The House of Magic (2013), Frozen (2013), The Wind Rises (2013), Jack and the Cuckoo-Clock Heart (2013), Rio 2096: O poveste de dragoste şi furie (2013), Tarzan (2013), Legendele din Oz: Întoarcerea lui Dorothy (2014), The Pirate Fairy (2014), Book of Life (2014)

| Croampa a răspuns:

Aaa, naruto si bleach sunt cele mai cunoscute, dar nu prea sunt de dragoste!
Incearca highschool dxd, diabolik lovers trinity seven si cam atat! happy

| Annnonimm a răspuns:

Diabolik lovers

| ElectronicPieces a răspuns:

Naruto este cel mai căutat. Esti fata. Hmm poate Bokura Ga Ita? Este de dragoste. Si mai stiu unul tot asa, dar mult mai trist : Nana.