| eXcisioN a întrebat:

Imi puteti recomanda un film comedie gen Academia de Politie care are 8 parti? As prefera ca si filmul care mi-l recomandati sa aiba mai multe parti. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Eurotrip- Roadtrip- Boattrip
Seria American Pie
Seria Scary Movie
Harold and Kumar Go to whit castle- Harold and Kimar escape from guantanamo bay- A Harold and kumar Christmas
Meet the Parents-Meet The Fockers- Little Fockers
Seria Home Alone
Seria Naked Gun
Seria Rush Hour

7 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Academia de politie nu e pe parti sunt 7 filme primele filme de la 1 la 6 sunt filmate in america iar ultimul 7 in rusia oricum geniale filmele astea ador comediile astea vechi gen mash sau academia de politie si orice filme sau seriale vechi americane in mod special

| cristiiiiiii a răspuns:

Incearca seria romaneasca BD

| Dilavia a răspuns:

Scuze! nu stiu! eu doar vreau sa iti spun sarbatori fericite si la multi ani!

| M25M a răspuns (pentru Dilavia):

rolling on the floor)
Hai ca ai fost tare.

| Dilavia a răspuns (pentru M25M):

Mersi :-);-):-))

| marya81 a răspuns:

The vampire diares ..este superrrrr

| M25M a răspuns (pentru marya81):

The vampire... este serial nu un film pe mai multe parti si nu cred ca e comedie.