| Dragos_Dragos_1990_SIuL a întrebat:

in ce ordine ar trebui sa vad seria de filme fast and furious pentru a intelege perfect poveste? Nu ma intereseaza ordinea cronologica.

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Fast and furious 3 (Tokyo drift) dupa fast and furious 6, in rest in ordinea cronologica.

| Apoka a răspuns:

Salut, da pentru a intelege povestea ar fi bine sa urmaresti toata seria, cum ar fi ca te ai uita la Star wars episodul 9 si nu intelegi nimic pentru ca nu te ai uitat si la celelalte episoade.
An nou fericit ♡

| Apoka a răspuns (pentru Apoka):

De la primul la ultimu.

| Username18384819483 a răspuns:

Începe de la fast and furious 1 pana la ultimul adică fast and furious : HOBBS & SHAW, AI DE URMĂRIT 9 FILME!
SUCCES!