| xBubbless a întrebat:

..in special fanii anime...stie careva daca este Sezonul 3 la Vampire Knight?big grin

Răspuns Câştigător
| Kaaatyyy a răspuns:

Ar fi trebuit sa apara al 3-lea Vampire Knight Destiny...dar n-a aparut:((Din cate am inteles s-a facut petitie ca sa apara:))Dar nu...n-a mai aparut:((Insa continuarea e in Manga:-? Eu zic sa citesti:DEu n-am incercat dar asta e:))

Asta-i link'u:D

http://mangazup.com/vampire-knight

3 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Nu sunt decat doua sezoane. Nu este si un al treilea.

Răspuns utilizator avertizat
| sweetylarisa a răspuns:

Mai este si un sezon 3 se numeste Vampire Knight Destiny dar inca nu stiu cand o sa apara