| PandoraMVNaomi a întrebat:

iubesc animeul Fairy Tail si as vrea sa stiu cand se continua.La episoadele de pe animekage spune ca sunt 175 in total dar eu sper sa nu fie asa ca mai este mult pana sa se termine.Va rog daca stiti sa imi raspundeti cand se continua episoadeel.Pls. happy

Răspuns Câştigător
| TommoGirl a răspuns:

Da. Asa stiu si eu. In Septembrie. dureaza mai mult pentru ca trebuie sa i se gaseasca o noua voce pentru LUCY love struck deoarece persoana respectiva a demisionat sau a fost concediata. Si eu il iubesc ( animeul ) dar sunt la inceput. pe la episodul 26... laughing Mai am muult dar o sa incerc sa ajung luna asta la episodul 80 macar. Vad mai greu pentru ca mai vizionez si InuYasha love struck si inca vreo 2 animeuri dar ce am spus acum nu prea te ajuta, deci Prin Septembrie si ti-am zis si motivul. Funda? Plz.happy

1 răspuns:
| RobertBRC a răspuns:

Am pus si eu intrebarea si mi s-a raspuns ca continua in septembrie.