| Azrael a întrebat:

Mai demult, cam 1 luna asa am vazut un film cu trei baieti care intra de curiozitate intr-o pestera, si de acolo peste noapte primesc puteri supranaturale, sa zboare, sa miste lucruri cu puterea minti, iar cand unul din ei e ranit, celorlalti le curge sange din nas... Imi aduc aminte, ca era filmat doar cu o camera tinuta de un baiat dintre ei, si ca acel baiat cu camera isi dorea foarte mult sa ajunga intr-un loc ..in Alaska parca sau tot asa undeva cu zapada. happy Daca mi-ati putea spune numele filmului as da o funda ca recompensa, iar la celelalte vot happy.

Răspuns Câştigător
| CrazyRat a răspuns:

Daca nu ma insel Chronicle 2012

| Azrael explică (pentru CrazyRat):

Acela era, mersi foarte, foarte mult! happy

3 răspunsuri:
| andreisandu28 a răspuns:

Era cu fete. H2o =)

| Azrael explică (pentru andreisandu28):

Esti prost de dai in gropi."Desenul " ala e filmat cu o camera de mana?