| Madesz a întrebat:

mi-a zis un baiat ca era un serial pe Discovery care incepea noaptea tarziu, era vorba de spirite, fenomene paranormale, chestii horror bazate pe fapte reale. Intrebarea e : cum se cheama serialul?!?

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Era un serial in care se prezentau cazuri in care oameni simpli au avut parte de fenomene paranormale. Scrie pe google "Fenomene stranii" sau "Haunted". Se gasesc episoade.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ştiu dacă mai e acum.
Încearcă "Paranormal Activity"

| Madesz explică:

Si se mai da la TV?

Răspuns utilizator avertizat
| Wihox a răspuns (pentru Madesz):

Nop. Cauta pe net.

| Madesz explică:

Povestiti-mi ce e. Adica doar o parte.

| Madesz explică:

Andy, ii clar. daca te sperii greu, si tot te-ai speriat. eu ma c#c pe mine de frica laughing). Cu ce e mirrors?

| aannoonniimm098 a răspuns:

Fenomene stranii

| AndyChrisFlr a răspuns:

Se numeste fenomene stranii si nu se mai da la tv fiindca se uitau copii mici la acel serial si aveau cosmaruri credeau ca demonii erau in casa lor etc.
Daca vrei sa te sperii iti sugerez filmele
Suspiria
Insidieos (nu am scris bine)
Mirrors
Exorcits (1, 2,3)
Si altele
Ps: eu doar pe astea le stiu
Ps (2): m-am speriat la morrors si eu ma sperii greu

| NexiSs a răspuns:

Se numea fenomene stranii =]