| TheSeventhSin a întrebat:

nu stiu cum se numesc 2 filme asa ca va intreb pe voi va explic cam cum se numeau (Ps sunt de groaza) si dau funda.
Deci eu si cainele meu vrem sa ne uitam la 2 filme pe care nu le-am mai vazut de mult primul film:
Era o familie care asculta radio si se daduse un concurs cu cine suna primul primea casa.Eh,oameni au sunat si au castigat asa zisa casa doar ca nu era o casa normala si de ce zic ca nu era normala? Pai era hexagoana daca nu ma insel si era bantuita, si parca erau arme si alte chestii prin ea si oglinzi familia avea o mama un tata un baiat o fata si parca le murise cineva din familie parca le murise o fata.
Al doilea film:
Erau un vapor ceva gen Titanicu si erau fantome in el, si alte.
Asa si daca mai vreti sa-mi ziceti niste filme ori de groaza ori din astea ceva gen in viitor sau din astea supranaturale dar nu gen matrix,ceva gen calatorii in timp si altele
Dau funda raspunsuriolor corecte, adica cine raspunde cel mai corect funda.
Multumesc, cainele apreciaza.

Răspuns Câştigător
| justfriend a răspuns:

Cred ca asta e filmul cu vaporul la care faceai referire https://www.google.co.in/......https?/url