| BeibbG a întrebat:

Vreau si eu un film de groaza cu o familie care se muta intr-o casa noua si aia e bantuita. laughing gen: Insidious. big grin Fuuundita. big grin :* Va multumesc. happy

6 răspunsuri:
| AndraAlee a răspuns:

Hey! Iti recomand un film cu adevarat de groaza. Amityville.
Funda?

| lpavel a răspuns:

The Haunted (1991
Destul de bun! WOOOOOOOOOOw!

| JustMeDiana a răspuns:

Nu stiu sigur daca e cum vrei tu, dar uita-te la Paranormal Avtivity sau la Paranormal Entity ( nu mai stiu sigur ce se intampla in ele). Sau te poti uita la Fenomene Stranii; in unele episoade se intampla ceva de genu`. Funda?happy:*

| starduster a răspuns:

Paranormal Activity (2007) (Activitate paranormala) o sa crapi de frica iti spun

| diana_1849 a răspuns:

Sinister sau The pact. Sunt geniale amandoua.

| BeibbG explică (pentru diana_1849):

Am vazut The pact, e super. O sa incerc Sinister pare interesant. Multumesc pentru sugestie.