| raluka66 a întrebat:

Pe Euforia TV este reclama la showurile din toamna (Razbunare, Dr House sezonul 5, Prodanca si Reghe Afaceri de familie...). Ma intrebam cum se numeste melodie de pe fundal. Ma puteti ajuta?

Dau FUNDA! laughing))

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... poate! daca ne dai si link-ul cu reclama!

| raluka66 explică (pentru anonim_4396):

Nu am gasit nicaieri reclama, ca sa pot pune un link. Si in plus cei care se uita pe acest program sigur au vazut reclama si au auzit melodia.

| Fodor_Alexandra_1996 a răspuns:

Http://www.euforia.tv/articol/tv/emisiuni/promo-16910.html?play=5HA011X7zMw Aceasta este, nu? :)...si eu o caut cu disperare :))

| raluka66 explică (pentru Fodor_Alexandra_1996):

Am aflat. Se numeste Love overdose, cantata de Shari Short. Sper ca te-am ajutat laughing)

| Fodor_Alexandra_1996 a răspuns (pentru raluka66):

Mersiiii mult! :*