| bєαυтιƒυℓ a întrebat:

Pentru cei care urmaresc Violetta, stiti din ce episod incepe sa apara si Federico in sezonul 2? Ofer fundita! happy

5 răspunsuri:
| Allesya1097 a răspuns:

O sa apara Frederico, dar nu stiu in ce episod.

| becky51 a răspuns:

Federico nu cred ca mai apare in sezonul 2 pentru ca daca ar fi aparut ar fi fost si in introul de la inceput...(asa cred eu)
Pa!

| bєαυтιƒυℓ explică (pentru becky51):

Sigur apare.M-am uitat inainte la episoadele in spaniola.Dar nu stiu din ce episod incepe sa apara. sad

| bєαυтιƒυℓ explică (pentru becky51):

Sigur apare.M-am uitat inainte la episoadele in spaniola, dar nu stiu din ce episod.

| becky51 a răspuns (pentru bєαυтιƒυℓ):

Aha nu stiam! Nu am idee in ce episod apare...