| DanielCosmin827939 a întrebat:

Seria,,The Hobbit",se petrece inainte sau dupa seria,, Stapanul Inelelor"(ca poveste)? Funda big grin.

Răspuns Câştigător
| Mimy123 a răspuns:

The Hobbit se petrece inainte de seria "Stapanul inelelor" big grin

5 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Inainte.
In prima parte vedem cum a gasit Bilbo inelul in pestera aia la Gollum.
Vesta pe care Bilbo i-a dat-o lui Frodo a furat-o de la dragon, parca asa era in carte nu mai stiu exact.
Acum s-a lansat partea a doua a trilogiei Hobitul.In decembrie va aparea si ultima parte.

| printesa00 a răspuns:

Inainte.Fundita?

| 1stResponder a răspuns:

Este un fel de continuare a Stapanul Inelelor

| Cristina304 a răspuns:

Inainte.

| lexi21 a răspuns:

Inainte happy