| Bogdan2111s a întrebat:

stiti un film bun de groaza ca sa nu mai dorm la noapte. Va multumesc in avans.

Răspuns Câştigător
| ITPlace a răspuns:

Salut!
Eu unul daca ar fi sa fac un top 10 cele mai de groaza filme de la care chiar nu am dormit ar iesi cam asa:
1. Exorcistul
2. Teroare in larg
3. Misterele Casei Bantuite
4. Psycho
5. Primeval
6. Profetiile Omului-Molie
7. Amityville Horror
8. Exorcizarea lui Emily Rose
9. Inseparabilii
10. Henry: Portretul unui criminal in serie
Toate au la baza povestea si faptele reale, deci cam iti face pielea de gaina laughing
Multa bafta happy

5 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Orphan
Drag me to hell
Case 39
One missed call
Mirror
The ring
Jessabelle

| Rainmaker a răspuns:

Salut Bogdan!
Sunt fan al genului horror, am vazut o gramada de filme si pot sa spun ca unul dintre ele a reusit sa ma traumatizeze.(crede-ma, nu sunt slab de inima!). Filmul se numeste Carver.Un grup de prieteni pleaca intr-o excursie in munti pentru a cauta o fata care fusese in aceeasi excursie mai inainte si nu mai era de gasit.La o cabana se confrunta cu proprietarul (cabanierul) si cu fratele acestuia handicapat, care-si facusera o sursa inedita de afaceri si anume, sechestrau turisti pe care ii torturau, filmand totul si distribuind filmarile pe internet.Aici ai ocazia sa vezi "live" cuie batute in genunchi si in cap si multe altele. Spor la tremurat!

| Claudio_Raul_2000 a răspuns:

Eu iti recomand:The woman in black 2... e super scary filmul happy

| Pingu78 a răspuns (pentru Claudio_Raul_2000):

Adevarat laughing si Efectu Lazarus e cat de cat bun, Jessabelle, Aparitia, Venirea demonului

| Pingu78 a răspuns (pentru Claudio_Raul_2000):

Adevarat laughing si Efectul Lazarus e cat de cat bun, Jessabelle, Aparitia, Venirea demonului