| UnSimpluRoman a întrebat:

stiti vreo manga mai lunga si tradusa in romana?
Dau funda
PS:ceva cu actiune si sa fie ceva bun daca se poate...

Răspuns Câştigător
| BackAgain a răspuns:

Bineinteles, sunt cele populare. Gen: Naruto, Bleach, Fairy Tail, One Piece. Mie una mi-a placut Yu Yu Hakusho, desi e de prin '90 si ceva. Poti sa cauti pe www.mangareader.net mai multe. Ai sus o optiune "Advanced Search" si poti sa cauti dupa unul sau mai multe genuri, inclusiv actiune. La rezultate ai toate genurile incluse scrise si un mic sumar daca dai click pe manga. Toate sunt traduse in romana.

| UnSimpluRoman explică (pentru BackAgain):

Toate cele mentionate mai sus am vazut anime-urile deci nu mai are rost...

| UnSimpluRoman explică (pentru BackAgain):

Si nu merge site-ul

| BackAgain a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Oops, scuze, am gresit finalul. Uite aici corect:
http://www.mangareader.net/
Modific imediat si in comentariul anterior.

11 răspunsuri:
| DOD0512 a răspuns:

Naruto, dragon ball super.

| UnSimpluRoman explică (pentru DOD0512):

Naruto cum am zis mai sus am vazut anime-ul si dragon ball super sunt la zi cu anime-ul si nu vreau sa stiu ce va fi...

| DOD0512 a răspuns (pentru UnSimpluRoman):

Atunci te poti uita la regele shaman e un desen foarte vechi dar te asigur ca este super super frumos, sau daca iti plac anime-urile cu demoni si dragoste te poti uita la shingeki no bahamut virgin soul sau ceva mai interesant attack on titan super interesant sunt 2 sez iti recomand sa te uiti, daca iti place genul romance, scoala, comedie iti recomand sakurasou pet na kanojo super super fain anime-ul, Fary tail la fel ceva gen naruto si ala tare misto, daca vrei sa imi spui ce gen de anime-uri iti plac te pot ajuta sa iti gasesti un anime potrivit

| UnSimpluRoman explică (pentru DOD0512):

Regele shaman nu e de mine... Fairy tail, attack on titan, sakurason no pet kanojo le-am vazut si sunt foarte bune si shingeki no bahamut virgin soul il am sa il vad dar nu stiu inca.

| Iamthebigproblem a răspuns:

Naruto e baza rolling on the floor))

| UnSimpluRoman explică (pentru Iamthebigproblem):

Naruto am citit putin din ea cand era shippuden pe la jumatate...dar acum nu mai am de ce ca am vazut anime-ul

| Pika69 a răspuns:

Nu citesc manga in romana deci nu stiu ce sa iti zic dar iti recomand un site "Animekage" au si manga acolo vezi daca gasesti ceva cu mai multa acțiune xD

| UnSimpluRoman explică (pentru Pika69):

Acolo am cautat prima data dar nu prea sunt lungi deloc doar scurte si asa le citesc repede... vreau ceva mai lung sa ma prinda.