| VASSILEXXX a întrebat:

sunt fan anime si as dori niste sugestii am terminat de vizionat serialele Bleach, Naruto, Naruto Shippunden, Inuiasha, Vampire Knight, si Elfen Leid. Daca stiti niste animeuri cam ca acestea spuneti-mi si mie si va rog sa imi dati si link unde pot sa il vizionez... multumesc! [Funda]

Răspuns Câştigător
| KamiM a răspuns:

Deadman Wonderland, Hakuouki, Samurai X, Blood+, Saikano, Death Note, Full Metal Alchemist, Hellsing, Gintama, The world only God knows, Shakugan no Shana, DN Angel si mai stiu cateva dar care nu se aseamana cu cele pe care le-ai spus tu; sunt mai mult drama de dragoste, cum ar fi Nana, Paradise Kiss, Bokura ga Ita, Ouran High School Host Club etc.

2 răspunsuri:
| Criissuu a răspuns:

Intra pe Vplay (trebuie sa-ti faci cont). apoi dai la Colectii si gasesti o gramada de seriale chiar si anime-uri...cred ca sunt vreo 100laughing. Bafta:*... Funda, daca ai reusitbatting eyelashes

| VASSILEXXX explică (pentru Criissuu):

Scuze dar eu vroiam doar niste nume de animeuri nu site