| StefanGGXX a întrebat:

sunt la episodul 33 la anime-ul Death Note, si imi place foarte mult.Ce parere aveti voi despre acest anime?

Răspuns Câştigător
| KinderBeeeib a răspuns:

Buna! La inceput, pana la fix episodul la care esti si tu mi-am zis ca e genial, ca e cel mai bun, ca este foarte captivant etc.Mai tarziu, spre final, l-au exagerat rau de tot si m-am lasat de el.

1 răspuns:
| Xdreaper21 a răspuns:

Pai dupa mine este super iar serialul facut dupa el nu se aproprie nici macar un pic(bine eram undeva putin peste moartea lui L dar nu m-am mai uitat si am pierdut episodu si nu am chef sa il caut)