| Mario921268 a întrebat:

Salut,TPU,tocmai am terminat serialul legacies iar pana apare sezonul nou chiar nu am ce face,as vrea cateva seriale asemănătoare cu asta,sau cu tvd si the originals,Dar nu orice seriale,seriale bune,de calitate, Multumesc!

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Penny Dreadful
Lucifer

| Kevinn2000 a răspuns:

Îți recomand Teen Wolf, e asemănător cu tvd din câte am înțeles. ( e cu vârcolaci, vânători ). Mie mi-a plăcut mult, l-am urmărit de 2 ori. Actorii sunt foarte foarte buni.

| Yrem3119 a răspuns:

Eu am vazut Game of thrones si Lucifer, suuuper seriale!

| enreea a răspuns:

The Chilling adventures of Sabrina e cu vrăjitoare, sau teen wolf mi-a plăcut mult de tot sau un film The vampire academy e cu Lucy Fry actriță care a interpretat o pe Lyla in serialul Mako Mermaids

Întrebări recente