| dunuemanuel a întrebat:

tocmai ce am terminat naruto. După naruto mai urmează ceva film sau direct shippuden?

Răspuns Câştigător
| LeSuiton a răspuns:

Stiu ca mai sunt niste filme dar nu e neaparat nevoie sa te uiti la ele, mai ai 500 episoade din shippuden deci ai la ce sa te uiti.

4 răspunsuri:
| teo530 a răspuns:

După Naruto urmează Naruto Shippuden și apoi boruto.
In Naruto după cele 220 ep parca mai sunt 2 filmulețe care sa te ajute sa înțelegi mai bine ce nu s-a explicat destul in acele episoade(cel în care este detaliat hashirama senju). Apoi mai sunt parca 5 filmulețe amuzante. Nu e necesar să te uiți la ele, dar eu îți recomand să te uiți la ele, mai ales la cele amuzante sunt prea bune laughing) eu acum o săptămână le-am revăzut pe cele amuzante din Naruto și din Shippuden laughing.
Sunt si in Shippuden 2 amuzante parca, dar nu te uita încă la ele că tot poți lua spoiler happy și cele 7 filme nu au treabă cu acțiunea animeului, sunt pe lângă. Nu știu cum să spun, sunt fictive (cele 500 ar fi "reale" iar filmele fictive), că și cum nu s au întâmplat adevărat in anime dar sunt acolo.
Cred că ma mai uit o data la cele amuzante laughing

De boruto, cred că ști deja din nume cine este protagonistul și despre ce vor fi episoadele.

| teo530 a răspuns (pentru teo530):

A și succes la maratoane de 12 episoade sâmbăta și duminica laughing și multe nopțihappy

| dunuemanuel explică (pentru teo530):

Mulțumesc pentru răspuns, a fost foarte explicit. Ți-aș fi dat fundă dar m-am grăbit și am dat primului om care a raspuns

| teo530 a răspuns:

Cu mare plăcere! Nu-i nimic dacă n-am primit eu?, nu contează asta.
Iar în boruto episoadele vor despre noua generație de shinobi și ce dușmani mai întâmpină și ei.
Sănătate și-un praz verde!?
Dacă mai vrei sa discuți ceva despre vreun anime, răspund cu drag!