| danielM1999 a întrebat:

Salut TPU
Unde as putea gasi sezonul 3 din Galactik Football, dublat sau subtitrat in romana?
Link-ul care o sa ma ajute o sa va dea funda

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Sezonul 3 s-ar putea sa nu fie dublat in romana il vezi in original adica ca sezonul 1 si 2 le-am vazut in romana vremuri pe vremea cand era pe jetix ca acum este disney channel mie imi pare rau ca nu se face un post de desene separat care sa contina desenele care erau pe fox kids jetix jetix play multa lume a intrebat daca nu exista la asta si un sezon 4 dar nu s-a mai facut probabil