| Chirila_Mihai_Cristian_1994 a întrebat:

Vreau sa fac un film. Scenariul e rezolvat, dar am nevoie de niste ajutor. Nu stiu ce camera de filmat sa achizitionez avand in vedere ca am buget limitat, si nu stiu cu ce program sa editez. Va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| ovidiu68 a răspuns:

Http://www.emag.ro/camere_video/sort-priceasc/c
sau
http://www.shopmania.ro/......emory-card
Daca doresti calitate va trebui sa platesti un pret pe masura. Ca si program de editare video poti cauta pe net ceva care te avantajeaza (mai usor sau mai greu), dar trebuie sa ti cont si daca ai calculator care sa te ajute daca doresti un program mai performant care cere resurse. Mie personal imi place Sony vegas pro. Succes.