| CinevaOarecareNuConteazaCine a întrebat:

Vreau sa intreb daca stie cineva acest video. E un clown care loveste intr-o papusa cu un ciocan, si trecatorii de pe acolo se sperie. Face asta si int-o subterana si cand loveste acea papusa sare sange. Vreau sa stiu cum se numeste acel Video.

Răspuns Câştigător
| NAT0 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=8xSNiPx791A
Probabil ăsta, dar sunt multe de acest gen. Cauți doar „clown killer prank"
Oricum nu se fuge la așa ceva, e o prostie, rămâi acolo și lămurești treaba să nu-ți fie frică că dacă întorci capul să ți-o iei pe cocoașă.

3 răspunsuri:
| simina96 a răspuns:

Buna! Te referi cumva la asta?:
https://www.youtube.com/watch?v=8xSNiPx791A

| roby223 a răspuns:

Killer Klawn Prank

| Jack9 a răspuns:

Killer clown