| Hahahaoption7 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar si eu o cutie din-aia de iese o papusa ce te sperie din ea dar nu stiu cum se numeste... daca puteti sa-mi dati un link ar fi si mai bine!

1 răspuns:
| user1328208 a răspuns:

Buna! Acele cuti le poti cumpara dintr un magazin de chilipiruri. Eu am una si am luat o din Brasov dintr-o piata, poti cauta pe net "jumpscare box" vei gasi, eu am dat 50 de lei pe ea si are cam 15 cm lumgime si 10 cm inaltime, marioneta din cutie are cam vreo 20 de cm cu aproximatie