| Lewandowski a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cate sezoane au Dr. House si Grey's Anatomy? Si am vazut ca Grey's Anatomy se transmite pe DIVA Universal de mai multe ori pe zi, as vrea sa stiu daca acestea sunt reluari sau sunt episoade care apar zilnic? desi n-as prea crede, aaa. si inca ceva in ce an a aparaut ultimul sezon din fiecare, vor mai aparea si referitor la Grey's daca sunt reluari acelea sa-mi spuneti macar ce episod este cel din aceasta seara si ce sezon? happy Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Dr. House a rulat între 2004 şi 2012. Are opt sezoane. Primul episod din ultimul sezon a apărut în 2011 şi ultimul episod a fost în 2012.

Grey's Anatomy a început în 2005 şi e la sezonul 11. Încă se produce, deci nu există ultimul episod. Merge în continuare. Ca să afli ce episod din ce sezon e pe Diva, verifică un program TV. Cât de des şi dacă episoadele sunt repetate depinde de politica postului. Dar fii sigur că e în urmă cu câteva sezoane. Aşa e în România. Ajunge mai greu.

| Lewandowski explică (pentru Gizăz):

Multumesc mult! Apropo, Dr. House trebuie neaparat sa-l descarc? Ca nu am gasit pe niciun site?

| Lewandowski explică (pentru Gizăz):

Multumesc mult! Apropo, Dr. House trebuie sa-l descarc neaparat? Ca nu l-am gasit pe niciun site...

| Gizăz a răspuns (pentru Lewandowski):

Probabil, nu ştiu. Nu am căutat niciodată să văd vreun serial online. Eu descarc tot de fel, nu văd online că e cam periculos şi calitatea e mai slabă. Am Dr. House complet pe un hard extern, iar la Grey's Anatomy nu mă uit că nu-mi place. Am văzut cam un sezon şi-atât.

| Lewandowski explică (pentru Gizăz):

Ok, multumesc inca odata! happy

| Gizăz a răspuns (pentru Lewandowski):

Cu plăcere.