| lol2 a întrebat:

Vreau si eu niste filme cu masini, droguri, bataie, femeii. (nu fast five)

Răspuns Câştigător
| bobby90 a răspuns:

Torque, Gone in sixty seconds, Transporter 1, 2, 3, Transformers, Death race 1, 2, 3. Dar seria fast and furious e spuma!

| lol2 explică (pentru bobby90):

Am vazut toata seria fast and furioushappy

| bobby90 a răspuns (pentru lol2):

Din cauza asta am zis ca nu se compara cu fast and furious nici un film. Oricum transporter e bunicel, si mai e crank cu Jason Statham. Bafta!

| Ezikel a răspuns (pentru lol2):

Si eu a fost super! Ce-le mai tari filme sunt cu :masini de viteza, adolescentii rebeli, droguri, fete goalelaughing, si bataie tongue

6 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Requiem for a dream
frozen
sau urmareste si tu seriale gen : prison break, il gasesti online subtitrat big grin!

| Andyy007 a răspuns:

Drive Angry.Are toate in afara de droguri.

| hasisul a răspuns (pentru Andyy007):

Autobahn raser merita vazut