| DaniRap a întrebat:

vreau si eu niste filme, cu rapp-eri, bani, curse ilegale drogurii, etc, inafara de fast and furious si 8 mile ca le-am vazut puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| FaithGaga a răspuns:

Uita-te la Spring Breakers, dar te sigur de pe acum ca o sa il gasesti extraordinar de greu pe internet pentru ca pe toate site-urile este postat in loc de acest film, o parodie care se numeste "Bikini Spring Breakers" sau ceva de genu'.

Apropo, corespunde exact cu descrierea ta si pot sa iti spun ca este foarte obscenwinking

| DaniRap explică (pentru FaithGaga):

Multumesc mult, alte filme mai sti?

3 răspunsuri:
| FaithGaga a răspuns:

Da, uite aici: http://www.cinemagia.ro/......gica-6038/ sper sa iti gasesti unul care sa iti placa;)

| DaniRap explică (pentru FaithGaga):

Am gasit o gramada merci mult >big grin