| Zaho a întrebat:

Vreau si eu niste titluri de filme gen Harry Potter. Urgent.

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Harry Potter a fost o serie unică cu siguranță. Câteva filme care seamană (magie și aventură) sunt The Chronicles of Narnia (seria), The Spiderwick Chronicles (2008), The Lord of the Rings (seria), Eragon (2006), The Thief Lord (2006), Stardust (2007), Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief (2010).
Vizionare plăcută!

3 răspunsuri:
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Eragon, poate twilight, maria sa, matilda,

| Alexalice10 a răspuns:

Lord of the rings

| Sensation9135 a răspuns:

La ceea ce a spus "Diabolique" as putea sa adaug :" Cirque du Freak: The Vampire's Assistant " si "Season of the Witch "