| Alexutzu1234144445 a întrebat:

Salut TPU vreau si eu sugestii de anime-uri gen ca naruto, black clover, 7 sendly sins sau anime-uri care sa fie un personaj principal care sa fie slab la inceput si pe parcurs sa dobandeasca o putere demonica sau foarte puterinca etc.

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Hunter x Hunter
YuuYuu Hakusho
Bleach
Full Metal Alchemist
Jujustu kaisen
Kimetsu no yaiba
Fairy Tail
Tensei shitara Slime Datta Ken
Tokyo Ghoul
JoJo no Kimyou na Bouken

| timidu89 a răspuns:

DragonBall

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

-Hunter x Hunter(varianta din 2011)
-Death Note
-Kimetsu No Yaiba
-Attack on Titan
-Elfen Lied
-Shuumatsu Nani Shitemasu Ca
-Kuroshitsuji
Atat am vazut in genul pe care l-ai descris, iti recomand sa incepi cu primul anime, crede-ma nu vei regreta.
Vizionare Placuta!

| Raddeon a răspuns:

Rising of the shield hero e perfect
Iar daca vrei ceva mai brutal uitate la redo of healer

| Davidutz777 a răspuns:

Attack on Titan, Death Note, și un anime din alt gen mai horror dar te asigur că o să îți placă. este Another te tine in suspans. iar Attack in Titan este demențial. personajele evoluează fizic. e formidabil, de Death Note numai zic!

| Alexutzu1234144445 explică (pentru Davidutz777):

Mai ai alte idei ca le-am vazut pe astea