| unasempliceragazza a întrebat:

Salut tuturor! ce filme seriale pentru adolescenti imi recomandati? sa fie de dragoste.eu am vazut the vampire diaries, si cred ca e cel mai frumos serial vazut vreodata. oricum daca ati vazut vreun serial si v-a placut spuneti-mi si mie, dau FUNDITA!

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si eu m-am uitat la TVD love struck
Dar cred ca cel mai bun serial facut vreodata e Grey's Anatomy happy

| hunterpainting a răspuns:

Skins

| evilcookies a răspuns:

Teen Wolf, The Secret Circle, 90210, Pretty Little Liars, The Lying Game, Awkward, The Nine Lives of Chloe King

| LexiLaveil2 a răspuns:

Din ce am vazut eu, si mi-a placut.

"Teen wolf"
"The secret circle"
"Supernatural"
"Hellcats" (asta e super)
"The lying game"
"Hart of Dixie"
"Pretty little liars"
Legendarul "Gossip Girl"

| Flydream a răspuns:

Sa te uiti la I WALK TO REMEMBER, sau la LOVE STROY...sunt cele mai bune filme de dragoste in care gasesti si adolescenti

| Ioana_Savu_1990 a răspuns:

KOIZORA -CERUL IUBIRII-
M-a impresionat foarte mult! Merita vazut si are doar 6 episoade!