| DoarCipone a întrebat:

Salut tuturor! Stiti daca pot gasi un magazin cu postere ( Hunger Games - Jocurile Foamei) in Bucuresti sau cel putin daca aveti idee cand vor aparea in reviste? Premiera filmului are loc pe 23 martie. Fundita :d

Răspuns Câştigător
| IoanaBogdana a răspuns:

Nu cred ca vei gasi in magazine postere cu "Jocurile Foamei", insa daca ai noroc poate ca le vor baga intr-o revista gen Popcorn sau Bravo. Totusi, momentan nu am vazut nimic in nicio revista. Funda?

0 răspunsuri:
Întrebări recente