| respekt92 a întrebat:

unde as putea vedea cutremurul din china online?

7 răspunsuri:
| Vulvatron a răspuns:

Ce stiti voi, poate are informatii despre un nou cutremur happy laughing

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Care cutremur din China? Ala de anul trecut? Ca altul, recent, n-a fost in China, ci in Japonia, ceea ce e total diferit.
Si, cam cum vrei sa-l vezi in direct (online), daca a fost vinerea trecuta?

| sanders a răspuns:

Cutremurul a fost in japonia mai

| spumiii a răspuns:

Cutremuru o fost in japonia.
loser

| MissSunshine_9230 a răspuns:

Cutremurul a fost in Japonia nu in China si il poti vedea cam pe orice site de stiri online - exepmu: www.antena3.ro, www.realitatea.net

Răspuns utilizator avertizat