| Aza03 a întrebat:

Hei! Nu știu câți dintre voi ați auzit de recentul cutremur din China în urma căruia au existat victime și persoane grav rănite. Dar eu ce nu înțeleg care îi faza cu persoanele care spun că ar fi implicați Americanii? Cum că, China nu știu ce a refuzat și de asta ei au provocat cutremurul. Cum vine asta? Am auzit câte ceva în online, și nu înțeleg despre ce ar fi vorba și cum ar putea fi ei implicați

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si chiar te-ai gandit sa iei pe bune toate prostiile pe care le citesti?

| Holiday a răspuns:

Sunt doar povesti pentru fraieri.