| Daggy a întrebat:

Salut unde pot gasi si eu seria de anime bleach in romana.Am gasit multe episoade dar la niciunu nu merge subtitrarea.am nevoie sa le downloadez nu se la vad online.plsssssss help

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Daggy explică:

Vreau sa le downloadez

| Radu_Andreea_1999 a răspuns:

Daca vrei neparat sa downloadezi episoade de la bleach iti recomand cu incredere animepremium.tv,dar exista o chestie-poti gasi toate episoadele dar sunt traduse in engleza. Daca vrei neaparat sa fie traduse in romana, cauta pe net subtitrare in romana ca le gasesti usor-cauta pe site-uri precum regielive si altele.
Download episodul 1 din bleach de aici:
s1000.animepremium.tv/download/300 sau download.animepremium.tv/get/300
tot de pe site-ul asta gasesti o multime de animeuri de downloadat precum d.gray-man,soul eater,vampire knight,amnesia,dragon ball,nana, rosario vampire, naruto, inazuma eleven, vampire hunter
uite lista cu toate animeurile pe care le poti downloada:
http://www.animepremium.tv/list.php.Cand,cauti scrii pe bara de cautare ceva de exemplu download bleach episode 1 animepremium.tv si iti apare.Multa bafta