| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa mi spuneti care e cel mai de groaza film ever! dar sa fie foarte foarte infricosator, atat de infricosator incat sa tip dupa mama chiar daca as avea 30 de ani. Sa fie foarte foarte infricosator.
Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Sunt numai prostii saw nu e de groaza iti spun eu uite-te la Paranormal Activity 1-2 (te sperii rau mai ales la 1 la sfarsit eu am incremenit pe scaun)sau The Grudge, Silent Hill 1-2 (de acolo mi-am pus si numele)sunt numai filme de oscar!
Sper sa te sperii sa fugi la mama cum ai zislaughing
Dai o funda si tuwinking?

| MrBlueEnergy a răspuns:

Saw thumbs up

| mihaiburaga a răspuns:

28 weeks later