| Public22 a întrebat:

Salut, vreau sa ma ajutati. spuneti-mi cel mai tare film pe care l-ati vazut, doar unul si cu un mic rezumat. cel mai interesant dau funda.

Răspuns Câştigător
| Maryaa15 a răspuns:

Open Grave happy Este vorba despre niste oameni care s-au trezit intr-un mormant (plin de cadavre ) si nu isi aminteau nimic nici macar cum ii cheama. Ei au fost infectati de o epidemie care a adus lumea intuneric bla bla bla laughing) ....Serios, uitate chiar merita vazut! Anul asta a aparut mai exact acum cateva saptamaniwinking!

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Friday 13 th 2009.

Plecat sa-si caute sora disparuta, Clay Miller (Jared Padalecki) se indreapta spre codrii intunecati ai legendarului Crystal Lake, unde da peste ramasitele putrezite ale unei baraci ascunse printre copaci acoperiti de muschi. Iar asta nu e tot ce descopera Clay, il mai asteapta o supriza in tufisuri. Clay nu asculta sfaturilor vecinilor, nici ale politiei si se incumeta sa infrunte padurea cu renumele unui loc blestemat; baiatul pleaca in cautarea surorii lui, Whitney (Amanda Righetti), cu ajutorul unei fete, Jenna (Danielle Panabaker), pe care o cunoscuse intr-un grup de elevi amatori de un weekend palpitant. Se pare ca toti vor cunoaste niste senzatii ce depasesc asteptarile unor pusti in cautare de aventura.

| BlackEyedGirl a răspuns:

The haunting of sorority row
http://www.cinemagia.ro/......tii-28756/

| Public22 explică:

Multumesc pentru raspunsuri, dar le-am vazut pe toate.

| Pakira a răspuns:

Project X - E cel mai tare film pe care l-am vazut pana acum, e despre cativa adolescenti care organizeaza o petrecere de ziua de nastere a unuia dintre ei, iar petrecerea asta ajunge sa fie una dementiala rau smug

| YouLossed a răspuns:

Saw si drum interzis.

| reaka a răspuns:

Fast & fourios 6