| Andutzu01 a întrebat:

Salut vreau si eu sa stiu cum se numesc serialele alea cu cei 2 frati care vanau fantome
fundita

Răspuns Câştigător
| costi900 a răspuns:

Supernaturalwinking

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai dat deja funda se pare laughing Nu e asa interesant serialul, sa stii ca exista si Supernatural The Animation tongue Ti-l recomand happy Apropo, e anime big grin Sunt MARE fan la Supernatural :X Cei 2 frati se numeau Sam si Dean, mama lor moarta cand era Sam de vreo cateva luni, si Dean 4 ani aproximativ, iar tatal lor nu e de gasit pe niciunde, etc laughing tongue

| AlexeHellsing a răspuns:

Supernatural

| evelyn000 a răspuns:

Supernatural....sam si dean erau personajele