| laurr a întrebat:

Salut, ziceti-mi si mie un film de comedie penal rau, cel imi bun film vazut de comedie, dar nu faceti liste zicetil doar pe cel mai bun care l-ati vazut. Fundaaa

Răspuns Câştigător
| AndreiGabi a răspuns:

Uita-te la rat race sau dorm daze ambele sunt super, sper sa iti placa...

6 răspunsuri:
| Cezar a răspuns:

How High ( Un film cu gangsteri care fumează iarbă şi intră la facultate )

Eu l-am văzut şi e super funny. Ţi-l recomand.
Vizionare plăcută.

| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Scary Movie 2 sau 3 big grin

| Anddreee a răspuns:

Shaun of the dead
Mr. Bean's holiday laughing

| JustDareToDream a răspuns:

Old School

| icsulescu_9871 a răspuns:

Părerile sunt împărţite, însă seria American Pie mi se pare cea mai amuzantă.

| CNicoleta a răspuns:

Ala micu'
Ora de varf
Singur acasa (1, 2,3)
filmele astea sunt chiar foarte amuzante, eu le-am vazut deja, sunt super.