| stfnn a întrebat:

Salutare!
A fost aseara un film pe ProTV, a inceput pe la 23:00 si era cu 3 baieti care s-au dus la colegiu sa se distreze(cam atat am vazut).
Stiti cumva cum se numeste?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NothingImportant200 a răspuns:

Distractie la colegiu ( 2008)
http://www.cinemagia.ro/filme/college-26989/

9 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Se numeşte College (Distracţie la colegiu) iar rezumatul sună cam aşa:
Liceul se apropie de final pentru trei prieteni care decid să meargă în vizită la un colegiu din localitate pentru a-şi face o idee despre ce înseamnă viaţa de student. Ceea ce nu ştiu ei încă este faptul că sunt pe cale să trăiască cel mai intens weekend din viaţa lor, pentru că aventurile, petrecerile şi flirturile se vor ţine lanţ. Odată ajunşi în campus, liceenii intră în contact cu cea mai renumită frăţie care decide să-i recruteze, nu înainte însă de a-i supune la o serie întreagă de umilinţe. În schimbul acestor chinuri, tinerii pot participa la o petrecere din campus, în cadrul căreia distracţia nu cunoaşte limite. În momentul în care puştii atrag atenţia unor studente mult râvnite, membrii frăţiei continuă să le joace tot felul de feste şi îi şantajează, ameninţându-i că vor da în vileag adevărata lor vârstă. Viitorii boboci nu stau însă cu mâinile în sân şi decid să dea o lecţie studenţilor înfumuraţi. Actori:
Drake Bell (Kevin Brewer)
Andrew Caldwell (Carter Scott)
Andree Moss (Ashley)
Carolyn Moss (Riley)

| FoarteLetargic a răspuns:

Distractie la colegiu("College" in engleza)
Numai bine!

| SMA a răspuns:

Distractie la Colegiu.

| Cristianne a răspuns:

Distractie la colegiuwinking:*
Vizionare placutabatting eyelashes

| FunDa a răspuns:

Se numeste :"Distractie la colegiu "happy vizionare placuta :*

| Bianca_5451 a răspuns:

Distractie la colegiu.

| therock_5828 a răspuns:

Distractie la colegiu

| sseby6 a răspuns:

Doi barbati si jumatate big grin

| Brandu a răspuns:

"Distractie la colegiu" se numeste ca si eu l-am vazut