| Alex a întrebat:

Am vazut filmul "Martianul" la cinema pe 26.09. 2015. Am vazut ca se ruleaza filmul la cinema incepand cu data 2.10. 2015. De ce?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este foarte simplu, asa este programat la diferite sali de cinematograf, poate fi chiar in reluare la aceeasi sala.

| Alex explică (pentru Ioandelasal):

Am vazut pe site-ul lor oficial unde am vazut filmul si scrie ca premiera este pe data de 2.10. 2015.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Alex):

Poate au gresit data ori s-au razgandit, nu avem de unde sti precis.