| mihaitzatheboss a întrebat:

As vrea si eu un top cu seriale .....toate serialele care merita vazute! Absolut tot ce aveti!
Dau funda! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Banshee,Lost, Gotham, GoT, Big Little Lies, Into The Badlands, Sense8, Black Mirror, Incorporated, Pure (2017-),Frequency,True Detective, The Killing, The Shield, Power, Mad Dogs, The Night Manager, Westworld, The Night Of, The Divide (2014),Taboo, The Magicians, Damien, Second Chance, Blood & Oil, The 100, Wicked City, The Shannara Chronicles, Stranger Things, Eyewitness, The OA, 3%, Beyond, Dig, Legion, Riverdale, 13 Reasons Why, 24: Legacy, Iron Fist

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Game of thrones
Gossip girl
The vampire diaries
Breaking bad
13 reasons why
Prison Break
MR robot
Narcos
Vikings
Suits
Friends

| CuriousStuff a răspuns:

Asta tine de gusturi. E ca o lista cu "top mancaruri care treubie mancate" e foarte posibil ca tie sa nu-ti placa absolut nimic din lista aia facuta de un om dupa proferintele proprii sau chiar de mai multi oameni, gusturile sunt diferite.
Mie de exemplu mi-au placut:
Game of Thrones
Constantine
Lucifer
Scrubs
Vikings
Si The Flash pana la un punct.
Si multe seriale foarte placute de majoritatea nu mi-au placut, de exemplu Walking Dead mi s-a parut o telenovela extrem de slaba.

| Camuflaj2017x a răspuns:

1.Prison break, 2 Banshee, 3 Lost, 4 Breaking bad, 5 Suits, 6 24.

| lovecats123 a răspuns:

13 reasons why
American horror story
Riverdale
The vampire diaries
Game of thrones

| Ahdfgwefggsfgdd4553 a răspuns:

Prison Break este cel mai tare serial, dupa ce vezi cateva episoade devii dependent.

| Buleala89 a răspuns:

Westworld
prison break
game of throns
power
cred ca merita sa le vizionezi