| 6xLmCx6 a întrebat:

Ce film mi-ati recomanda am 14 sunt baiat imi plac comediile si actiunile si acele filme cu detectivi gen Taken cu Lian Nelson! Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| DianaChiriac a răspuns:

Hey ^^. Ca și filme de comedie, cel mai mult mi-au placut "Norbit" și "Little Fockers".
Îți voi spune și câteva filme de acțiune, care chiar mi-au plăcut : "The Dark Knight Rises", " Snow White and the Huntsman ", " One for the Money " ( este și un film de comedie, dar și de acțiune, cel puțin, așa mi s-a părut big grin ). O zi bună, și vizionare plăcută!

2 răspunsuri:
| evostyle7 a răspuns:

Se7en (1995)

| Elvina a răspuns:

Poti sa te uiti la Poirot sau Mr Bean. Bafta!