| Radux a întrebat:

Cine imi poate raspunde daca exista sau cand apar episoadele de la 300 in colo in naruto shippuden? O sa apara o alta serie sau continuarea o sa fie filmul al saselea the road of ninja? A si filmul al saselea cand apare?

FUNDA )

Răspuns Câştigător
| mcirstescu a răspuns:

Episoade cu Naruto Shippudden apar in fiecare joi pe www.deseneanime.ro pentru ca atunci apar si in Japonia, iar filmul a aparut in iulie anul trecut in Japonia insa nu a fost tradus pana acum, deci nu cred ca il vei gasi inca. Poti citi informatii despre film pe http://narutofan.forumulmeu.ro/t29p45-6-naruto-shippuden-road-to-ninja

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Apar joia, ora exactă nu știu dar eu de obicei seara le văd.

| luisanamy a răspuns:

In fiecare joi de la 14:00 apare cate un nou episod.

| hitno1 a răspuns:

Http://animekage.com/anime/naruto-shippuden/ aici poti urmarii toate episoadele din aruto, si apare un ep nou in fiecare joi la ora 14:00