| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.
Deci, m-am uitat acum ceva timp la un film de comedie. Era cu niste negrii, care se drogau, unul din ei era mai slabanog si avea tot timpul cate o freza ciudata. Unul din ei avea si o bunica sau matusa ceva (era batrana oricum), care la fel - se droga si injura ca un gangster. =)
Stiu, suna ciudat descrierea, da' stie careva cum se numea filmul?

7 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Cumva How High?

| GossipGirL93 a răspuns:

Don't Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood

| cuib a răspuns:

How high

| XoxoGosippGirloxoX a răspuns:

Nu este Norbit?

| MBMB a răspuns:

Norbit,cu Eddie Murphy?

| cristianox10 a răspuns (pentru MBMB):

Unde se droga ma norbit ma? ai vazut filmu macar?

| cuib a răspuns (pentru cristianox10):

In spatele camerelor de filmat trageau pe nas laughing big grin