| Da_Prato_Diana_1995 a întrebat:

Salutare. Era un episod din " Laboratorul lui Dexter" în care toţi cântau ceva în genul : " dragul meu noi ne iubim" Cineva care ştie? Se dă fundă, mulţumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| LittleMissCupcake a răspuns:

Cred ca la asta te referi. Se cheama,, Banderola'' http://www.dailymotion.com/......shortfilms

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Sunt multe episoade tari la desenul asta cand dexter era teleportat in diverse jocuri tetris pac man tron si primal fury dexter depindea doar de sora sa dea dee sa il scoata din joc si sa il salveze pe el dar aceasta nu voia pur si simplu mai exista un episod asemanator cu acesta dar dee dee adormea si uita sa il scoata pe dexter din computer mai era una tare aia cu plantele cand au crescut plantele alea si l-au atacat pe tatal lui dexter si ii bagase doar corpul in pamant nu si capul episodul ala e chiar tare cand la masa sunt doar dexter dee dee si mama lor care intreaba de tatal lor unde este el era fixat in pamant spune zicea ceva de genul mancare mancare mi-e foame saracul unele episoade chiar te socheaza cred ca asa s-a intamplat si cu vaca si puiul babuinul si nevastuica johnny bravo sau fetitele powerpuff si acolo s-a axat pe chestii ciudate ca le intelegeau telespectatorii sau nu putin conta oricum unele episoade special din cauza violentei si a altor chestii de genul asta ba au fost difuzate ba nu au fost difuzate

| PiTiK99Femme a răspuns:

Poti sa cauti pe google: dexter toate episoadele in romana si vezi acolo