| LoreAndreea a întrebat:

❗️Salutare grup! Caut și eu în disperare un film și nu mai știu cum se numește. Poate cineva l-a vizionat și ma ajuta cu titlul. În film este vorba despre o fata ce merge cu părinții ei la o cabana de pe lac, tatăl fetei este doctor, fata iese la plimbare prin pădure și este urmărită de 3 indivizi care reușesc sa o captureze, o abuzează și o bat. Fata reușește sa scape și înoată spre cabana unde este împușcată în apa dar trăiește, indivizii crezând ca a murit. Ajunge la cabana unde tatăl ei o îngrijește și dorește sa se răzbune pe indivizi. Filmul a fost pe Netflix.
As fi recunoscătoare dacă m-ați ajuta cu titlul! Dau fundiță!????

4 răspunsuri:
| helpforyou a răspuns:

Posibil sa fie "I Spit on Your Grave". Este un film american de groază din 1978 regizat de Meir Zarchi.

| LoreAndreea explică (pentru helpforyou):

Mulțumesc de răspuns, dar din păcate nu e ala

| helpforyou a răspuns (pentru LoreAndreea):

Cu mare drag. Imi pare rau ca nu am putut sa te ajut.

| 12345678ANA a răspuns:

Ultima casă pe stânga se numește. Am văzut filmul, cred ca de acesta vorbesti.