| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Nu pot sa găsesc un film si sper sa ma ajutați voi.
E vorba de un film de comedie, mai vechi, cu niște polițiști(sheriffi), care sunt chemați la un mic magazin/peco într-un desert (dacă nu ma înșel). Era o zona retrasa, asta știu sigur. Si vine toată poliția din zona, cu arme, puști etc. Aceștia din urma nu știu cum sa acționeze, astfel ca aduc un manual si incep sa citească de acolo, ce au de făcut, cum sa vorbească cu răufăcătorii șamd. La un moment dat explodează o doza sau ceva in cuptorul cu microunde, ceva de genul si începe sa se tragă cu multe multe focuri de arma laughing). Dacă puteți sa ma ajutați, as fi foarte recunoscător! Dau funda garantat!

1 răspuns:
| danbnz a răspuns:

Parca e asta:
https://www.imdb.com/title/tt0165831/
A fost ieri la protv.