| Laurentzziu a întrebat:

Acum ceva timp am vazut la TV un film cu tatal meu. Genul filmului era comedie iar tot ce imi mai amintesc din el este ca "un barbat s-a deghizat intr-o femeie ca sa fie dadaca unui copil, iar acesta ( copilul) il vede la baie cum face 'pisu' ca barbatii cand el credea ca este femeie". Atata imi mai aduc aminte din el, primul care imi zice cum se numeste filmul are FUNDA!

2 răspunsuri:
| CupcakkeCaffe a răspuns:

Mrs Doubtfire

| Nyx a răspuns:

Filmul este Mrs. Doubtfire http://www.imdb.com/title/tt0107614/