| Go3 a întrebat:

Care stiti cand apare filmul "The Hobbit" si pe net?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Uploadarile pe internet nu au o data fixa.
Se poate ca in unele locuri sa apara mai repede in altele mai tarziu.
Motivele:
1. Unii oameni baga filmele pe net dupa ce le inregistreaza de la tv, deci daca vrei sa vezi filmul de la acei oameni v-a trebuii sa astepti sa apara la tv.
2. Unii fac rost de film fara subtitrare si fac ei subtitrarea in romana, dar dureaza si asta ceva timp, deci v-a trebuii sa astepti si aici.

1 răspuns:
| becka133 a răspuns:

Eu am venit de la ''The Hobbit'' acum o ora :]] si pot sa spun ca filmul a fost genial! Unul dintre cele mai bune din 2012! De obicei poti sa le vezi pe net cu tot cu subtitrare dupa 3-4 luni de cand au fost la cinema.Dar apar si acelea filmate de cate o persoana dar se vad foarte prost. oh go on Sfatul meu este sa mai astepti ceva timp sa apara cu tot cu subtitrare pentru ca daca nu stii engleza ff bine nu intelegi filmul pentru ca e f intortocheatwinking Baftaa. happy