| Kelsson a întrebat:

Imi spuneti va rog un anime? In afara de Tokyo Ghoul si Naruto.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Guilty Crown.

| Birsan_Ana-Maria_1966 a răspuns:

Dragon Ball,Black Butler,Hellsing,Elfen Lied, Rurouni Kenshin, Bleach, Full Metal Alchemist, One Piece, Death Note

| andreea0722 a răspuns:

Death note, higurashi no naku koro ni (e foarte interesant si chiar merita), sword art online, another, blood-c, darker than black, hunterxhunter, deadman wonderland.

| YunoLovesAnime a răspuns:

Mirai Nikki (ăsta este un must watch happy - super trist dupa parerea mea ) Zero no Tsukaima, Clannad, Clannad After Story (foarte trist) Inu x boku ss, Elfen Lied, Highschool Dxd. Mie una mi se par cele mai bune big grin